به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شهریور ۱۴۰۰

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شهریور ۱۴۰۰

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شهریور ماه امسال در تهران برگزار گردید. این بیست و یکمین دوره از برگزاری این نمایشگاه بود. که در این دوره نیز گروه صنعتی مگا به عنوان یکی از قطب های صنعت آسانسور کشور در این نمایشگاه حضور داشت. در ادامه شما را به دیدن کلیپی از این نمایشگاه دعوت می کنیم.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

در این دوره شرکت مگا با ارائه آخرین دستاوردهای خود در این صنعت، از قبیل ارائه کابین های طراحی شده حضوری فعال داشت. چرا که کابین سازی آسانسور یکی از انواع محصولات و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد. که خوشبختانه با حضور گسترده عزیزان و بازدید از غرفه این مجموعه همراه شد. در کنار این تولیدات نیز انواع مکانیزم درب و قطعات مکانیکال آسانسور نیز به عزیزان حاضر معرفی گردید.

این شرکت به عنوان عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران، همچنین عضو رسمی اتحادیه کشوری آسانسور و پله‌برقی آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در نمایشگاه بین المللی ساختمان ارائه کرد.

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان را ملاحظه نمایید.

نمایشگاه بین المللی ساختمان شرکت مگا در نمایشگاه بین المللی ساختمان مهندس شفیعی نمایشگاه بین المللی ساختمان هیئت مدیره گروه مگا در نمایشگاه بین المللی ساختمان معرفی محصولات گروه مگا در نمایشگاه بین المللی ساختمان مهندس اشتیاقی در نمایشگاه بین المللی ساختمان پرزنت محصولات گروه صنعتی مگا در نمایشگاه بین المللی ساختمان حضور مردم در غرفه شرکت مگا در نمایشگاه بین المللی ساختمان

 

 

جدیدترین مقالات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button