به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

بهترین نمایندگی قطعات آسانسور در تهران

نمایندگی قطعات آسانسور

بهترین نمایندگی قطعات آسانسور در تهران

نمایندگی قطعات آسانسور در تهران باید متناسب با فاکتورها و همراه با بالاترین و بهترین کیفیت به فروش برسد. اما مهم ترین نکته شناخت فاکتورها و الزامات یک نمایندگی و مرکز پخش قطعات با کیفیت است. تا بتوانیم با شناخت صحیح نسبت به آن متناسب با نیاز خود قطعات جانبی مختلف را خریداری نماییم.

همان طور که می دانید آسانسورها از قطعات مکانیکی و الکتریکی متعددی ساخته می شوند. این قطعات نقش مهم و تعیین کننده ای را در کیفیت و راندمان نهایی آسانسور ما ایفا می کند. از همین رو شناخت و خریداری قطعه های اورجینال و با کیفیت از یک نمایندگی معتبر بسیار مهم می باشد. به همین جهت قصد داریم تا شما را بیشتر با این ویژگی ها آشنا کنیم.

نمایندگی قطعات آسانسور در تهران

برای پیدا کردن بهترین نمایندگی فروش انواع قطعات مکانیکال آسانسور باید شرایط مختلفی را بررسی نمایید. اولین نکته در این مورد پیدا کردن یک شرکت معتبر برای فروش قطعات مکانیکی آسانسور می باشد. شرکت مورد نظر باید قطعات با کیفیت و مطابق با استاندارد را تولید و طراحی نماید. چرا که کیفیت قطعات در نوع حرکت و راندمان آسانسور نقش بسزایی دارد. همچنین میزان سابقه، پروژه های انجام شده، عضویت در اتحادیه های صنعت آسانسور و… از دیگر مزایای یک نمایندگی و یا شرکت فروش انواع قطعات می باشد. در ادامه بیشتر به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های نمایندگی معتبر فروش قطعات آسانسور

بهترین مرکز پخش قطعات آسانسور

همان طور که اشاره کردیم برای پیدا کردن مرکز پخش قطعات آسانسور فاکتورهای مختلفی وجود دارد. که با بررسی هر یک از آن ها می توانیم به شرکت مد نظر خود برای خرید انواع قطعات برسیم. به طور کلی این ویژگی ها شامل موراد ذیل می شود.

  • میزان سابقه و رزومه
  • بهره بردن از بهترین متریال هنگام ساخت
  • رضایت مشتریان در پروژه های انجام شده
  • ضمانت نامه و خدمات پس از فروش
  • نحوه ارسال و نصب قطعات
  • میزان زمان دسترسی به قطعات
  • بهره بردن از متخصصان این حوزه برای ارائه انواع خدمات (از قبیل فروش، نصب و…)

بهره گیری از کارشناسان فروش

کارشناس مرکز پخش قطعات آسانسور

همان طور که می دانید خرید آسانسور پروسه راحت و سریعی نخواهد بود. چرا که بر خلاف سایر اجناس خانگی و یا پوشاک نیاز به کارشناسی و توجه به آیتم های مختلفی دارد. یکی از بخش هایی که نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد، بخش قطعات و لوازم جانبی آسانسورها می باشد. که تاثیر زیادی در کیفیت و کارکرد آن ایفا می کنند. به همین دلیل یک نمایندگی قطعات آسانسور با کیفیت و معتبر از کارشناسان خبره در این زمینه استفاده می کند. تا با مشاوره های لازم و اطلاعات کامل نسبت به راهنمایی مشتریان کمک کند.

کارشناس خبره در این زمینه باید از جنبه های فنی و ایمنی مختلفی آگاه باشد. از قبیل انواع آسانسور و کارکرد آن، تعداد توقف کابین، نسبت ظرفیت و تعداد طبقات، سرعت و… پس برای یک خرید با کیفیت با مشاوره گرفتن از افرد آگاه و متخصص، علاوه بر حفظ ایمنی، راندمان آسانسور خود را نیز افزایش دهید.

لیست کامل قطعات مهم آسانسورها

برای حرکت و انتقال کابین آسانسور، قطعات و قسمت های مختلفی درگیر می شوند، تا این کار انجام شود. به همین منظور و برای شناخت بیشتر شما، می خواهیم به مهم ترین قسمت ها و قطعات آن اشاره کنیم. چرا که بسیاری اهیمت کابین آسانسور و درب را از سایر قسمت ها بیشتر می دانند. به همین علت نیز از اهمیت و کیفیت قطعات جانبی غافل می شوند. در صورتی که قطعات جانبی و مکانیکی اورجینال نبوده و از کیفیت کمی برخوردار باشند، علاوه بر خرابی زودهنگام در راندمان آسانسور نیز اثر منفی می گذارند.

به طور کلی آسانسورها از پنج بخش اصلی تشکیل می شوند. موتور، ریل، درب آسانسور ، تابلو فرمان و کابین از جمله مهم ترین قسمت های آسانسور می باشند. هر یک از این بخش ها خود از بخش ها و قطعات جزئی تشکیل شده اند، که شامل یک و یا چند قطعه می شود. به همین علت هنگام خرید از یک نمایندگی قطعات آسانسور معتبر به کیفیت قطعات آن توجه نمایید.

چرا کیفیت قطعات در آسانسورها مهم است؟

نمایندگی قطعات آسانسور و اهمیت کیفیت آن

همان طور که می دانید برای ساخت هر نوع وسیله و یا سازه ای، استفاده از متریال با کیفیت در نتیجه نهایی کار اثرگذار است. این تاثیر در حفظ و دوام، راندمان و البته جلوگیری از خرابی و یا حادثه مهم هستند. در ساخت آسانسور نیز به دلیل استفاده از قطعات و بخش های مختلف اهمیت این موضوع دو‌چندان می شود. به همین دلیل نیز همواره برای بررسی بیشتر و جلوگیری از هرگونه حادثه از سرویس های نگهداری دوره ای استفاده می شود. تا در صورت وجود هرگونه مشکل قطعه تعویض و یا تعمیر شود. به همین علت است که استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال بسیار مهم می باشد.

مرکز پخش قطعات آسانسور

خرید از بهترین مرکز پخش قطعات آسانسور

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم ترین قطعات و البته اهمیت کیفیت و نقش آن ها آشنا کنیم. به همین علت نیز قصد داریم تا یکی از بهترین مراکز بخش و نمایندگی قطعات آسانسور در تهران را به شما معرفی کنیم. گروه صنعتی مگا با سال ها تجربه در زمنیه طراحی و تولید، ارائه دهنده انواع قطعات مکانیکی، کابین، درب سلکوم و همچنین درب فرماتور و… می باشد. این مجموعه به عنوان عضو رسمی اتحادیه و صنف آسانسور کشور، یکی از بهترین شرکت ها در کش.ر می باشد. به همین علت و با توجه به سوابق این مجموعه شما می توانید انواع قطعات جانبی را با بهترین کیفیت از این مجموعه خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما متناسب با نوع کاربی و آسانسورتان شما را در خرید بهتر راهنمایی کنند.