به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

بهترین کارخانه آسانسور سازی در تهران

بهترین کارخانه آسانسور سازی

بهترین کارخانه آسانسور سازی در تهران

بهترین کارخانه آسانسور سازی چه در تهران و چه در سرار کشور قطعا عنوانی است که باید با رعایت پارامترهای مختلفی همراه باشد. در واقع یک شرکت یا یک کارخانه برای تولید و ارائه محصولات و خدمات در این زمینه، علاوه بر مهارت و دانش بالا، باید قادر به عرضه محصولات با کیفیت داشته و تمامی کارها انجام شده در چهارچوپ قوانین و استانداردهای بین المللی و همین طور کشوری انجام شود. از همین رو با مطالعه و شناخت این فاکتورها می توانیم به برخی از مهم ترین فاکتورهای یک شرکت مناسب و منتخب در این زمینه دست یابیم. ما نیز در ادامه به برخی از این فاکتورها اشاره کرده و شما را با یکی از بهترین شرکت ها و کارخانه های صنعتی در این زمینه بیشتر آشنا می کنیم.

بهترین کارخانه آسانسور سازی

ویژگی های بهترین کارخانه آسانسور سازی در ایران

همان طور که می دانید یک آسانسور از بخش های مختلفی تشکیل شده است. و تمامی قسمت ها چه در کابین سازی آسانسور و یا سایر بخش ها همچون درب ها، قطعات مکانیکال و جانبی، به شکلی متفاوت و با مکانیزم های گوناگونی ساخته می شود. بر همین اساس در این صنعت و به دلیل اهمیت هماهنگی و همخوانی در بین تمامی این قطعات، تمامی اجزا باید با کیفیت و متناسب باشند. این امر به ما نشان می دهد که تنها نمی توان با کابین و یا درب با کیفیت، یک آسانسور مناسب داشته باشیم. چرا که سایر قطعات نیز بر عملکرد و کارکرد و البته طول عمر آسانسور ما نقش داشته و در انتخاب بهترین کارخانه آسانسور سازی نقش دارند.

بر همین اساس همواره در انتخاب برند و یا راه اندازی آسانسور خود در نظر داشته باشید که تمامی بخش ها از کیفیت لازم برخوردار بوده و از متریال و مدل های اورجینال تهیه شده باشند. چرا که در بازار قطعات و بخش هایی به شکلی غیر اصل و یا فیک وجود دارند. که می توانند بر عملکرد آسانسور تاثیر گذاشته و آن را در طولانی مدت با مشکل موجه کند. نکته ای که شاید کم تر مورد توجه برخی افراد قرار بگیرد. و آن ها با تهیه کابین های لوکس و زیبا و البته انتخاب درب های با کیفیت، گمان می کنند می توانند آسانسوری مناسب و بدون مشکل داشته باشند. در واقع توجه به همین جزئیات و بکارگیری قطعات و تمامی اجزا مناسب از مهم ترین ویژگی های یک شرکت آسانسور سازی در تهران و سرار کشور می باشد. که اولین استاندارد را رعایت کرده است.

کیفیت طراحی کابین و زیبایی آن

بهترین شرکت طراح و سازنده کابین های آسانسور

شاید یکی از مهم ترین و البته در تیررس ترین نکات در ساخت و راه اندازی یک آسانسور، کابین آن باشد. چرا که مسافران در زمان استفاده از این وسیله همواره در داخل کابین آسانسور بوده و از امکانات داخلی آن بهره برده و از طریق این محفظه در طبقات جا به جا می شوند. به همین خاطر مولفه یک کارخانه مناسب در این زمینه طراحی و تولید بهترین کابین ها در کشور می باشد. که مستلزم شناخت کامل اصول و قوانین این صنعت و همچنین بکارگیری از بهترین ابزار و نرم افزارها به منظور طراحی با کیفیت می باشد. همچنین دستگاه ها و ابزاری که در زمان ساخت کابین نیز مورد استفاده قرار می گیرد، از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که تمامی این موارد و آیتم ها نق مستقیمی در نتیجه نهایی کار و محصول تولید شده دارند.

یکی از نکات مهم در زمان طراحی کابین ها، آشنایی با المان ها و متریال های داخلی کابین است. در واقع یک کابین شامل پنل های دیواره ها و وردی، کفپوش، سقف، شاسی ها و دکمه ها، بخش نور و نورپردازی، سیستم تهویه و … می شود. که البته در برخی از آن ها المان هایی چون مانیتور، آیینه، دستگیره، سیستم صوتی و … نیز وجود دارد. اما نکته مهم این است که از چه نوع کفپوشی با چه نوع پنلی استفاده کرد، تا هم در زیبایی کابین نقش داشته باشند، و هم اینکه با یکدیگر همخوانی داشته باشند. در واقع نوع طراحی و استفاده از متریال ها و هماهنگی آن ها با ابعاد و میزان ظرفیت کابین، خود نیز هنر دیگری است که باید توسط مهندسان و متخصصان این حوزه رعایت شود. که می تواند جزو مهم ترین ویژگی های بهترین کارخانه آسانسور سازی باشد.

نقش قطعات جانبی در کیفیت آسانسور سازی

همواره همان طور که یک کابین از بخش های مختلفی جهت حرکت تشکیل شده است، در مجموع آسانسور نیز قطعات مختلفی را جهت کارکرد نیاز دارد. از همین رو چه در زمان طراحی و تولید، و چه در زمان نصب و راه اندازی باید بدانیم از چه قطعاتی و با چه کیفیتی بهره می بریم. در واقع قطعات جانبی و کمکی آسانسور شامل عوامل حرکت کننده و عوامل افزایش ایمنی هستند. که یک قطعه مانند سیستم ضد سقوط جهت افزایش ایمنی به کار می رود. و یک قطعه و یا مکانیزم مانند سلکوم، در افزایش کیفیت درب آسانسور موثر می باشد. بر همین اساس آنچه که مهم است شناخت قطعات جانبی و مکانیکال آسانسورها می باشد. که در نتیجه نهایی و کیفیت یک شرکت آسانسور سازی موثر می باشد.

از دیگر نکات بارز در این رابطه، شناخت این قطعه های کوچک و بزرگ و آشنایی به آن ها، و تهیه بهترین آن ها برای آسانسور می باشد. در واقع چه در زمان خرید، و چه در زمانی که آسانسور ما نیاز به تعویض دارد، بهتر است از نمونه های اورجینال قطعات آسانسور بهره ببریم. که این امر می تواند توسط نمایندگی ها و شرکت های معتبر تامین شود. در واقع همان طور که یک شرکت می تواند محصولات اصلی و خدمات مناسب ارائه دهد، قطعا قادر به تامین قطعات اصلی و اورجینال و خدمات نصب و سرویس آن نیز می باشد. ضمن اینکه استفاده از نمونه های با کیفیت علاوه بر افزایش راندمان، در افزایش طول عمر آسانسور ما نیز اثر بسیار مهمی دارد. به همین خاطر این نکته جزو فاکتورهای مهم تعیین و شناخت بهترین کارخانه آسانسور سازی معیار قرار بگیرد.

آشنایی با بهترین شرکت آسانسور سازی در تهران

بهترین شرکت آسانسور سازی در تهران

همان طور که اشاره شد، مولفه های متفاوتی هستند که می توانند در تعیین بهترین کارخانه آسانسور سازی در این صنعت نقش داشته باشند. از همین رو باید در نظر داشته باشید که تمامی فاکتورهای ذکر شده، اعم از زیبایی، طراحی منحصر به فرد، کیفیت متریال، نوع ساخت، قیمت محصول، خدمات و … همگی در آن به شکلی استاندارد رعایت شده باشد. البته که با توجه به اینکه اصلی ترین رکن در تمامی آسانسورها رعایت ایمنی و حفظ سلامت مسافران می باشد، قوانین مختلف و سخت گیرانه ای نیز در نظر گرفته شده است. که چه در مراحل تولید و طراحی سازه آسانسور و چه در زمان نصب و راه اندازی توسط بازرسان و سازمان استاندارد مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، در کشور ما گروه صنعتی مگا با سال ها تجربه و تخصص در این زمینه ارائه دهنده خدمات و انواعی از محصولات در این صنعت می باشد. که رکن اصلی این کارخانه رعایت استانداردها و ایمنی، و ارائه بهترین و زیباترین محصولات می باشد. از همین رو نیز این کارخانه سالانه با تولید انبوه انواع کابین های مدرن، کلاسیک و شیشه ای سهم عمده ای از بازار در تهران و در کشور را به خود اختصاص داده است. ضمن اینکه تمامی محصولات مرتبط و اصلی مورد نیاز را نیز از جمله درب ها و همچنین قطعات مکانیکال آسانسور را نیز عرضه می کند. به همین خاطر شما نیز اگر قصد راه اندازی آسانسور خود را دارید می توانید با تماس با شماره های ذیل، علاوه بر دریافت راهنمایی انتخاب مدل و نوع مکانیزم، بهترین ها را برای خود به ارمغان بیاورید.

کارخانه ساخت کابین مگا

همان طور که ذکر کردیم، بهترین کارخانه آسانسور سازی باید مطابق با رعایت استانداردهای مختلفی همراه باشد. به همین خاطر با توجه به بخش های تشکیل دهنده یک آسانسور و اهمیت کیفیت تمامی بخش ها، گروه صنعتی مگا به عنوان تولید کننده کابین و اجرا کننده انواع آساسور، تلاش می کند تا از بهترین ها بهره ببرید. از همین رو با واردات درب سلکوم به عنوان بهترین مکانیزم های تولیدی در دنیا از کشور چین، و همچنین دیگر مکانیزم مطرح دنیا که از کشور اسپانیا و به صورت اورجینال توسط این کارخانه با عنوان درب فرماتور وارد می شود، سبب افزایش بیش از پیش کارکرد آسانسورهای خود شده است. چرا که برای هر کابین بهتر است تا از یک درب با کیفیت و با دوام استفاده شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیازدهی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button