به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

آسانسور خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟

آسانسور خانگی

آسانسور خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟

آسانسور خانگی یا home lift به بالابری گفته می شود که دارای اکثر امکانات آسانسورهای معمولی است. به نوعی این بالابر شباهت هایی با آسانسورهای معمولی که در ساختمان ها استفاده می شوند، دارد. اما در عین حال و در برخی از ویژگی ها و مشخصات مورد استفاده در آن ها، با مدل های معمولی و یا به نوعی ساختمانی تفاوت هایی نیز دارد. از همین رو به این گونه بالابرها هوم لیفت نیز گفته می شود. این محصول امکاناتی کم تر از آسانسور معمولی اما با کاربردها و امکانات بیشتر نسبت به بالابرها مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اهمیت سلامت و البته افزایش رفاه افراد استفاده از این نوع محصول بسیار مرسوم و پرکاربرد شده است. به همین خاطر در این مقاله به تفصیل در مورد این محصول صحبت خواهیم کرد.

آسانسور خانگی دقیقا چیبست؟

همان طور که گفتیم این محصول، از کابین آسانسور گرفته تا دکمه ها و برخی دیگر از آپشن ها، بالابرهایی با برخی از امکانات آسانسورها هستند که به آن ها مینی آسانسور نیز می گویند. این محصولات برای خانه ها و یا ساختمان هایی که فاقد آسانسور هستند بسیار مناسب است. همچنین در ساختمان هایی که محلی برای راه اندازی آسانسور در نظر گرفته نشده است. هوم لیفت ها معمولا دارای ظرفیت های محدود و کم تر در مقایسه با مدل های دیگر هستند. از همین رو ظرفیت هایی همچون 3 تا حداکثر 6 نفر، تشکیل دهنده میزان ظرفیت این مدل می باشند. ضمن اینکه در ساختمان هایی با تعداد طبقات 2 تا 4 طبقه مورد استفاده قرار می گیرند. از همین رو می توان به مغازه ها، آشپزخانه های رستوران ها، خانه های دوبلکس و… اشاره کرد.

این محصول نیز مانند آسانسورهای معمولی دارای دو نوع کششی و هیدرولیک می باشد. که در صورت نیاز و متناسب با محل مورد استفاده می توان از هر یک از آن ها استفاده کرد. این تنوع سبب شده تا استفاده از آن و راه اندازی این مدل آسانسور در خانه ها بیش از پیش گسترش پیدا کرده و برای جابجایی افراد با شرایط خاص مخصوصا افراد سالمند، معلول و یا دارای مشکلات جسمی بسیار مناسب باشد. در واقع با پیشرفت تکنولوژی و ساخت آسانسورهای گوناگون، شاهد آن هستیم که مدل های مختلف را می توان در خانه ها با ابعاد متغیر و شرایط سخت تر نسبت به گدشته راه اندازی کرد. که این امر به استفاده هرچه بیشتر افاد مختلف از این وسیله مخصوصا هوم لیفت ها و افزایش رفاه بیانجامد.

مشخصات فنی مینی آسانسورها

مشخصات فنی انواع هوم لیفت

همان طور که گفته شد این محصول دارای محدودیت هایی است. از همین رو طبق استانداردها و کاربردهای مخصوصی ساخته شده است. چرا که نیازی به حمل بار، طی کردن مسافت های طولانی، استفاده از مدل مخصوصی از درب آسانسور سرعت بالا و… در این مدل محصول وجود ندارد. به همین علت و متناسب با این مشخصات کلی دارای یک مشخصه فنی کلی نیز می باشد. بیشترین استفاده از این محصول همان طور که گفتیم، در طبقات کم و به منظور جابه جایی بارهای سبک و یا یک یا دو نفر است. که این افراد هم بیشتر سالمندان و یا افرادی که توانایی طی کردن مسافت و یا بالا رفتن از پله را ندارند، تشکیل می دهد. در ادامه به مهم ترین آن ها می پردازیم.

 • امکان نصب این محصول تا حداکثر ارتفاع ۵.۱۲ متر، که به صورت استاندارد تعیین شده و در برخی موارد احتمال تغییر این ارتفاع، مطابق با شرایط موجود و نظر کارشناس امکان پذیر می باشد.
 • دارای سیستم ضد سقوط (پاراشوت) و ترمزهای مکانیکی، که سبب افزایش ایمنی و حفط سلامت مسافران شده
 • بکارگیری حسگر پوششی برای بخش اتاقک آسانسور، که علاوه بر افزایش کاربری، سبب بهبود امکانات جانبی آسانسور نیز شده است. و در واقع از جمله مواردی است که در بحث فنی آسانسور نیز تاثیر می گذارد.
 • حداکثر میزان ظرفیت کابین 4 نفر بوده که در مدل های مختلف می تواند بر حسب میزان وزن، و یا تعداد نفر باشد. که این امر بستگی به مکانیزم، و نوع قطعاتی است که در راه اندازی مدل مذکور استفاده شده است.
 • استفاده از شیر هیدرولیکی مخصوص خود مدل

مزایای استفاده از هوم لیفت

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از این محصول در خانه هایی است که با مشکل برق مواجه هستند. چرا که انواع اینگونه محصولات علاوه بر مصرف مناسب و بسیار کم، فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند. پس اگر شما هم از ابتدا محلی را برای راه اندازی آسانسور در نظر نگرفته بودید، می توانید با توجه به ابعاد این محصول به راحتی آسانسور خانگی خود را اره اندازی نمایید. از دیگر مزیت های این محصول عدم نیاز به چاه و حفر عمیق می باشد. چرا که تنها حدود 40 تا 45 سانتی متر برای آن کافی است. ضمن اینکه عدم استفاده از وزنه تعادل در هوم لیفت، به میزان قابل توجهی از اشغال فضای خانه کم می کند.

مینی آسانسورها نیازی به استفاده از فضای بیش از حد برای موتورخانه ندارند. که در مقایسه با آسانسورهای معمولی این فضا بسیار کم تر از آن می باشد. ضمن اینکه علاوه بر اشغال فضا و جمع و جور بودن، از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه تر از آسانسورهای معمولی می باشند. همچنین همان طور که گفته شد از لحاظ مصرف و نوع برق نیز با یکدیگر تفاوت دارند.

یکی از مدل هایی که راحتی بیشتری در نصب دارد، آسانسورهای هیدرولیکی می باشند. این مدل در انواع مستقیم و یا غیر مستقیم وجود دارند. در مدل مستقیم جک ها بدون هیچ گونه واسطه ای، در زیر یوک و یا یوک ها در کنار کابین قرار می گیرند. که سبب می شود تا جک به شکل مستقیم با کابین در ارتباط بوده و سبب حرکت آن شود. اما در نوع غیر مستقیم و یا در مدل آسانسور کششی جک ها توسط ریل هدایت شده و سیم های بکسل به قسمت کابین متصل می شوند. که حرکت فلکه سبب حرکت سیم بکسل و در نتیجه حرکت بالابر می شود.

چرا باید در خانه از آسانسور خانگی استفاده کنیم؟

اهمیت استفاده از هوم لیفت در خانه

کاربری راحت به همراه افزایش رفاه و سلامتی از جمله مهم ترین دلایل استفاده از این وسایل در هر خانه است. در برخی از ساختمان آسانسورها وجود داشته و در برخی دیگر با رعایت برخی الزامات و شرایط امکان راه اندازی آن وجود دارد. که این مورد نیاز به بررسی های دقیق و مختلفی دارد، که می توان از یک کارشناس فنی این حوزه شرایط راه اندازی و امکان آن را جویا شد. در واقع با توجه به شرایط و سبک زندگی، استفاده از این وسیله گاهی جنبه صروری پیدا می کند. همین طور در ویلاهای دوبلکس و یا تریبلکس نیز بالابر خانگی جزو مهم ترین ابزار و وسایل آن خانه و یا ویلا به شمار می رود. با توجه به این مسائل، از همین رو در ادامه می خواهیم به مهم ترین دستاوردها و به نوعی مهم ترین دلایل استفاده از این وسیله بپردازیم.

اما پیش از اشاره به این بخش باید این مورد را نیز مطرح کنیم، که امکان راه اندازی این بالابر در منازل تحت برخی شرایط امکان پذیر است. در واقع در حالت کلی و برای راه اندازی آسانسور استفاده از چاه آسانسور الزامی است. اما در برخی موارد که ممکن است برای استفاده از یک آسانسور شیشه ای در یک فروشگاه و حتی در منازل اقدام کنیم، نیازی به انجام این کار نباشد. همین طور با توجه به نوع مکانیزم می توان از اتاقک بالای آسانسور نیز استفاده نکرد. به همین خاطر برای راه اندازی آسانسور، باید به شرایط ساختمان و ظرفیت مورد نظر دقت نماییم. که این موارد باید به شکلی کارشناسی شده و توسط افراد متخصص همان طور که گفته شد، بررسی شود.

افزایش سطح ایمنی

یکی از اولین مزیت های استفاده از این سیستم افزایش سطح ایمنی خانه شما است. استفاده از پله ها و همچنین مشکلاتی که دارد، می تواند علاوه بر آسیب به سلامتی، موجب افزایش احتمال خطرات شود. مخصوصا برای افراد سالمند، خردسال و یا دارای معلولیت. به همین خاطر با استفاده از یک آسانسور خانگی می توان بر بسیاری از این مشکلات فائق آمد. همچنین برای جلوگیری از رفت و آمد پر خطر کودکان در داخل کابین و برای حرکت آن رمز ایجاد کرد. که برخی از شاسی ها و بالابرها دارای چنین قابلیت می باشند. در واقع می توان در مدل ها خانگی نیز از قطعات آسانسور مختلف و با امکانات بالا جهت رفاه بیشتر و افزایش کیفیت فنی آن استفاده کرد.

افزایش ارزش قیمتی خانه با آسانسور خانگی

در همه کشورها همیشه خانه و یا ملک جزو دارایی های مهمی محسوب می شوند. که می توان با بازسازی و یا افزودن امکانات جانبی و مختلفی ارزش آن را در زمان فروش افزایش داد. یکی از امکاناتی که می تواند بسیار جذاب و با ارزش باشد، نصب و راه اندازی هوم لیفت یا بالابر در خانه است. که از دیگر دلایلی است که در کنار رفاه و آسایش، از لحاظ افزایش ارزش و قیمت خانه نیز بسیار با اهمیت است. همواره سبک و تطبیق پذیری دو عامل مهم در ارزش یک خانه در زمان خرید و فروش به حساب می آیند. که این امر با استفاده از این ویژگی می تواند به طرز چشمگیری در این زمینه موفقیت آمیز باشد. چرا که استفاده از بالابر در خانه، علاوه بر افزایش زیبایی و ایجاد حالت لوکس در خانه، کاربری بسیار مناسبی نیز دارد.

امکان دسترسی آسان به تمام خانه

سازگاری و افزایش دسترسی از دیگر ویژگی های استفاده از این بالابرهای خانگی هستند. همان طور که می دانید این مدل آسانسورها در خانه هایی به کار می رود، که یا خانه در طبقه بالایی است، و یا اینکه دارای طبقات بیشتری است. که عمدتا در خانه های دوبلکس یا تریبلکس چنین چیزی وجود دارد. که دسترسی هایی همچون اتاق های خواب و حتی حمام نیز در طبقات بالاتر طراحی می شوند. به همین خاطر در صورت عدم وجود آسانسور خانگی افراد سالخورده، کودکان و یا افراد معلول امکان استفاده از این بخش ها را نخواهند داشت. اما در صورت استفاده از هوم لیفت ها برای همه افراد امکان دسترسی به کل خانه با خیالی آسوده فراهم می شود. چرا که برای این افراد عملا استفاده از پله احتمالا غیر ممکن است.

رفاه و آسایش بیشتر در آینده

خیلی از افراد هستند که ترجیح می دهند تا زمانی که به بالابرهای خانگی احتیاج پیدا نکردند، آن را راه اندزای نکنند. چرا که برخی افراد تحرک بیشتر و استفاده ا پله را به وسیله های بالابر خانگی ترجیح می دهند. اما واقعیت امر این است که استفاده مداوم از پله و بالا و پایین رفتن از آن به مرور زمان می تواند مشکل ساز شود. با توجه به اینکه خانه های دوبلکس یا بیشتر دارای اتاق های خواب در طبقات بالا هستند، هر فرد حداقل چند باری را باید از این پله ها استفاده کند. ضمن اینکه استفاده از هوم لیفت ها نه تنها برای حال افراد، بلکه می تواند با گذشت سن و سال و در آینده بسیار کارآمد و مفید باشد. به همین خاطر شما نیز اگر چنین خانه ای دارید، از الان به فکر راه اندازی آسانسور خانگی خود باشید.

بهره مندی از یک خانه لاکچری با هوم لیفت

امروزه ارزش و رفاه یک خانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از سیستم های هوشمند آن گرفته تا استفاده از بالابرهای خانگی، که در این امر بسیار تاثیرگذار و مهم تلقی می شوند. در همین حال با توجه به گسترش تکنولوژی و ترجیح افراد به رفاه و آسایش بیشتر، این وسیله یا به نوعی هوم لیفت می توان بسیار در این زمینه اثرگذار باشد. چرا که علاوه بر رفاه بیشتر، می تواند تاثیر زیادی هم در لوکس شدن و دکوراسیون خانه داشته باشد، و هم در قیمت نهایی آن. به همین خاطر بسیاری از افراد ترجیح می دهند در خانه های دوبلکس یا تریپلکس خود ترجیحا از این وسیله بالابر استفاده کنند.

نحوه عملکرد آسانسورهای خانگی

ویژگی ها و عملکرد انواع هوم لیفت

یکی از نکات برجسته و بارز در عملکرد این محصولات در زمان قطعی برق و یا وقوع مشکل است. که همانند آسانسورهای معمولی به دلیل سیستم های به کار رفته در آن امکان سقوط را به حداقل می رساند. به طور مثال در زمان قطعی برق با کمک یک شیر سلونوئیدی که با باتری عمل می کند، باعث حرکت آرام کابین به سمت پایین می شود. همچنین در انواع مختلف و در بیشتر این هوم لیفت ها با استفاده از مکانیزم های مخصوصی می توان به راحتی آن را پایین آورد. تا صدمه و مشکلی برای افراد در آن به وجود نیاید. این ویژگی بسیار مورد توجه قرار گفته و تبدیل به یکی از نقاط قوت در این محصولات شده است. چرا که کم تر آسانسوری دارای این ویژگی می باشد. 

اگر بخواهیم مینی آسانسورها را با آسانسورهای معمولی مقایسه کنیم، تفاوت آنچنانی در سیستم آن ها مشاهده نمی شود. و بیشتر قطعات مکانیکال به کار رفته در هر دوی آن ها برابر هستند. امروزه در ساخت آسانسور خانگی از مدل های مختلفی همچون شیشه، پی وی سی و یا استیل استفاه می کنند. ضمن اینکه در این محصولات نیز از سیستم های پاراشوت یا همان ضد سقوط بهره می برند. قفل برقی، سیستم برق اضطرای، سیستم فرمان سفارشی و… نیز از دیگر امکانات به کار رفته در این محصول می باشند. به همین خاطر نیز می توان با خیالی آسوده و با صرف هزینه بسیار مناسب و کم تر از آسانسورهای معمولی، یک بالابر کاربردی و مناسب را در خانه راه اندازی نماییم.

شیوه کاهش بار ساختمان در هوم لیفت ها

یکی از مسائل و نکاتی که در زمان راه اندازی آسانسورهای هوم لیفت باید به آن توجه کرد، میزان بار وارده بر ساختمان می باشد. چرا که یکی از اصلی ترین نگرانی های افراد در راه اندازی انواع بالابرهای خانگی عدم تطابق و کشش ساختمان برای تحمل وزن و یا نیروی های جانبی آن می باشد. گه این امر مخصوصا در بحص طراحی سازه بسیار مورد توجه نیز قرار می گیرد. به همین خاطر نیز کارشناسان پیش از شروع عملیات راه اندازی، تمامی جوانب را در نظر می گیرند. و حتی در بسیاری از خانه های قدیمی تر که شرایط استفاده از این مدل آسانسورها را ندارند، اقدام به راه اندازی آن نمی کنند. پس افراد نباید نگران این موضوع باشند و تمامی کارها را به افراد متخصص در این زمینه بسپارند.

نکته دیگر در این مورد این است که به صورت کلی سازه آسانسور سبب افزایش بار به ساختمان نمی شود. بلکه نیرو و وزن وارده از آسانسور به سمت زمین منتقل می شود. ضمن اینکه در مراحل آهن کشی که پیش از راه اندازی و نصب بالابر انجام می شود، تمامی کارها به منظور پیشگیری از افزایش نیرو به ساختمان انجام می شود. ضمن اینکه این کار استحکام و مقاومت ساختمان را نیز افزایش می دهد. همچنین به دلیل کاهش بار اضافی در آسانسور خانگی که پس از حذف موتور خانه به دست می آید، نیروها و وزن وارده به ساختمان نیز کاهش پیدا می کند. پس نیازی به نگرانی در مورد این موضوع نیست. چرا که در این مدل ها، بارههای ناشی از سازه آسانسور و سایر بخش ها، در مقایسه با مدل های معمولی کم تر می باشد.

مهم ترین ویژگی های بالابرهای خانگی

ویژگی های هوم لیفت ها

همان طور که ذکر کردیم این محصول مزایای زیادی دارد. که افراد را ترغیبت به استفاده از آن می کند. ویژگی هایی که سبب می شود تا با حفظ ایمنی و سلامت افراد دیگر نیازی به دست و پنجه نرم کردن با مشکل بالا و پایین رفتن از پله ها نداشته باشند. به همین دلیل و برای آشنایی بیشتر برخی از ویژگی های این محصول را در ادامه و به شکل خلاصه به شما معرفی می کنیم.

 • قیمت مناسب و صرفه اقتصادی
 • صرفه جویی در میزان مصرف برق (نزدیک به نصف آسانسورهای معمولی)
 • امکان راه اندازی با برق تک فاز
 • ایمنی و امنیت بالا آسانسور خانگی
 • بدون نیاز به ساخت چاه آسانسور عمیق
 • کارکرد مناسب همراه با طول عمر بالا
 • عدم نیاز به آهن کشی های زیاد
 • بدون نیاز به دیوار کشی
 • حرکت آرام و بی سر و صدا
 • به دلیل استفاده از سیستم پاراشوت احتمال سقوط بسیار پایین
 • بدون نیاز به ساخت موتورخانه در بالای آن

طریقه نصب و راه اندازی هوم لیفت ها

جهت نصب این سیستم ها باید به نکات متعددی دقت نمایید. اولین نکته، احساس نیاز و کارایی استفاده از این وسیله می باشد. سپس با مشورت با کارشناسان مربوطه نسبت به امکان راه اندازی آن و همچنین محل مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. بعد از این مراحل می توانید نوع آن را بر حسب نیاز و میزان بوجه انتخاب نمایید. سپس برای نصب آسانسور خانگی خود با کمک افراد متخصص در این زمینه اقدام نمایید. البته عمدتا شرایط درب ها در این مدل کمی متفاوت تر از مدل های معمولی هستند. اما در صورت استفاده از حالت های معمول سانترال و یا تلسکوپی، سعی کنید حتما برای کارکرد و راندمان بهتر از درب فرماتور و یا مدل سلکوم بهره ببرید. که جزو بهترین مکانیزم های درب همراه با کارایی و طول عمر بالا می باشند.

برای نصب home lift باید موارد لازم جهت تعیین ابعاد بخش ها مختلف انجام شود. این بخش شامل قطعاتی همچون کابین، جک ها، کاراسلینگ و… می شود. تا به سایر بخش ها که ریل ها، بدنه و شاسی کشی می شود آسیبی وارد نشود. اندازه گیری ابعاد و مونتاژ قطعات در این زمینه بسیار با اهمت است. چرا که این کار تاثیر زیادی در راحتی نصب آسانسورهای خانگی ایفا می کنند. به همین خاطر حتما محصول خود را از یک شرکت معتبر تهیه نمایید. در غیر این صورت باید در مدت زمان کوتاه نسبت به رفع خرابی ها دست به کار شوید.

میزان ظرفیت مجاز در آسانسور خانگی چقدر است؟

میزان ظرفیت مجاز در هوم لیفت

یکی دیگر از عواملی که در زمان تهیه این وسیله باید در نظر داشت، میزان بار مجاز برای آن است. فرقی نمی کند شما از یک آسانسور معمولی استفاده می کنید، یا یک آسانسور صنعتی لیفتراک بر. در هر صورت یک آسانسور یا بالابر قادر است میزان بار یا وزن متناسبی را تحمل کند. و بر همین اساس همواره از قطعات و تجهیزات جانبی استفاده می شود. گرچه همواره طبق دستورالهمل های ایمنی و الزامات سازمان استاندارد، میزان مقاومت و ظرفیت یک آسانسور باید بیش از حد تعیین شده باشد. که اگر به هر دلیلی کمی ظرفیت بیشتری در زمان استفاده از آن به آسانسور وارد نشد، بالابر به راحتی تحت تاثیر قرار نگرفته و دچار مشکل نشود.

در هنگام طراحی وساخت هوم لیفت ها نیز برخی از المان ها بر اسا ضوابط ایمنی طراحی می شود. و برخی نیز بر اساس سلیقه مشتریان در آن کار می شود. به طور مثال جنس و نوع آسانسور خانگی شما می تواند به اشکال معمولی، شیشه ای و سایر مدل ها تعیین شود. اما نکته ای که در این بالابرها تا حدودی یکسان است میزان ظرفیت و باری است که می تواند تحمل کند. که بر اساس نوع ساختمان و میزان فضای موجود و همچنین نوع کانیزم آسانسور، وزن در حدودی 300 کیلوگرم میزان مجاز در زمان استفاده از این وسیله است. پس اگر شما نیز هوم لیفتی را در خانه خود راه اندازی کردید، به این میزان ظرفیت مجاز آن توجه نمایید.

عوامل موثر در قیمت آسانسور home lift

قیمت هوم لیفت

همواره در اکثر محصولاتی که از قطعات مختلف تشکیل می شوند، قیمت ها کمی متفاوت هستند. چرا که در ساخت یک قطعه با افزودن و یا کاهش یک بخش به کلی ویژگی ها و کارکرد آن تغییر می کند. همین طور کیفیت قطعات، اصل بودن آن ها و… نیز در این قسمت موثر هستند. به همین دلیل نیز در تعیین قیمت یک هوم لیفت نیز این مورد وجود دارد. با توجه به طرفدارانی که این محصول دارد و البته نیازی که به آن در بسیاری از خانه ها وجود دارد، قصد داریم تا به مهم ترین عوامل موثر در قیمت آن اشاره کنیم.

توجه داشته باشید، در تعیین قیمت یک آسانسور خانگی و یا دیگر مدل ها عوامل مختلفی دخیل هستند. که هر یک از این عوامل می تواند سبب افزایش و یا کاهش قیمت آن شود. اما به منظور صرفه جویی در زمان به مهم ترین آن ها به صورت تیتر وار می پرازیم.

 • هوم لیفت کابین دار یا بدون کابین
 • تعداد طبقات خانه
 • ابعاد آسسانسور خانگی کار شده
 • شیوه نصب و محل قرارگیری آسانسور
 • تعداد ظرفیت آن
 • نوع ولتاژ برق که در موارد تک و سه فاز متغیر است
 • میزان هزینه نصب
 • نوع سیستم آسانسور که می تواند هیدرولیکی یا کششی باشد

خرید آسانسور خانگی با کیفیت و ارزان

خرید آسانسور خانگی ارزان و با کیفیت

همان طور که در این مقاله گفته شد، این بالابرها ویژگی های مختلفی دارند. که به جای راه اندازی یک سیستم بزرک و صرف هزینه های زیاد می توان در خانه از این آسانسور استفاده کرد. چرا که در خانه های کوچک تر و یا در بخش های مختلف کاربردی بوده و از امکانات مناسب ایمنی نیز برخوردار است. پس اگر شما نیز به دنبال همچنی محصولی هستید استفاده از این مینی آسانسورها می تواند گزینه مناسبی باشد. در واقع یکی دیگر از انواع کابین ها و آسانسورهای ارائه شده توسط کارخانه مگا انواع آسانسورهای خانگی موسوم به هوم لیفت می باشد. که شما می توانید آن ها را به صورت سفارشی و بر اساس میزان ظرفیت مورد نیاز و محل استفاده سفارش دهید.

با توجه به تعدد محصولات و البته دریافت مشاوره های لازم جهت را اندازی این سیستم، حتما با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید. چرا که می توانند شما را در انتخاب مدل مناسب و البته محل و نوع راه اندازی راهنمایی کنند. گروه صنعتی مگا  آسانسور خانگی هیدرولیک بدون چاهک (حداکثر 11 سانتی متر) را نیز عرضه می کند که تبدیل به یکی از محبوب ترین محصولات این مجموعه گردیده است. از همین رو شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه با مشاوران گروه صنعتی مگا تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۷۶۲۱۷۹۰۷

۰۲۱-۷۶۲۱۷۷۳۰

اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیازدهی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button