به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران باید دارای ویژگی ها و البته رعایت مولفه های مختلفی باشد. بالابرها به عنوان یکی از مهم ترین وسایل نقش پر رنگی در ساختمان ها ایفا می کنند. ایمنی بالا، کیفیت قطعات، امنیت و حفظ سلامت افراد و کارایی از جمله ویژگی های یک برند مناسب است. در کشور ما نیز شرکت ها و برندهای مختلفی وجود دارند که اقدام به تولید و یا واردات قطعات می کنند. با توجه به اهمیت آسانسورها قصد داریم در این مقاله شما را با ویژگی ها و بهترین شرکت در این صنعت بیشتر آشنا کنیم. تا با اطلاعات جامع تری نسبت به خرید آسانسور اقدام کنید. پس تا پایان با ما همراه باشید.

تاریخچه استفاده از آسانسور در ایران

این صنعت در کشور ما حدود 80 سال قدمت دارد. صحبتی در رابطه با استفاده از اولین آسانسور در کاخ گلستان وجود دارد، اما این مطلب هیچ گاه به شکل رسمی به اثبات نرسید. اما اولین بالابر در کشور را می توان به پالایشگاه آبادان نسبت داد. البته هم اکنون از آن اثری باقی نیست اما رفته رفته استفاده از آسانسور از همان دوره آغاز شده است. این صنعت از سال 1335 به بعد به شکل جدی تر به آن پرداخته و مورد استفاده قرار گرفته است.

در اوایل آن سال ها آسانسورها از سایر کشورها وارد ایران می شد. اما با گذشت زمان تولید و نصب این بالابرها آغاز و در سال 45 اولین کارگاه تولید درب و کابین با الگوبرداری از شرکت های خارجی آغاز به کار کرد. در سال 53 اولین کارخانه ساخت آسانسور در شهر صنعتی البرز قزوین احداث شد. در این سال ها برندهای مختلفی پدیدار شدند تا به امروز که این صنعت یکی از مهم ترین صنایع کشور در بازار محسوب می شود.

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین برند آسانسور

اولین نکته هنگام خرید آسانسورها، توجه به نوع کاربری و استفاده آن است. بالابرهای مختلفی برای کارها استفاده می شوند، همچون آسانسور کارگاهی، باربری، بیمارستانی، خودروبری و… پس از انتخاب نوع کاربری، نوبت به موقعیت نصب می رسد. منظور از موقعیت، عوامل مختلفی همچون میزان رسوبت، گرد و غبار و سایر پارامترهای مهم.

پس از طی کردن دو مرحله قبل، حالا زمان انتخاب نوع قطعات متناسب با نوع کاربری و میزان فضایی که در اختیار داریم، است. این کار حتما باید توسط یک متخصص و کارشناس در این زمینه انجام شود. تا تمامی قطعات متناسب با شرایط هماهنگ شده و کارکرد آسانسور ما نیز مناسب باشد. در آخر نیز کیفیت و نوع نصب قطعات و اجزا بسیار مهم هستند. چرا که تکمیل کننده مراحل قبل بوده و در ایمنی و راندمان بالابر بسیار اثرگذار است.

نوع آسانسور خود را مشخص نمایید

ارائه انواع آسانسور توسط بهترین شرکت آسانسور

انتخاب نوع آسانسور مد نظر نیز دیگر نکته مهم در انتخاب آسانسور است. انواع آسانسورهای کششی، هیدرولیکی، شیشه ای، پنوماتیک و… از جمله انواع آن می باشد. که باید متناسب با نوع کاربری ساختمان از هر یک از آن ها استفاده نمود. به طور مثال برای فروشگاه و یا مجتمع های تجاری بهتر است ا آسانسور شیشه ای استفده کرد. تا افراد بتوانند فضای بیرونی را نیز ببینند. همچنین برای انواع ساختمان های مسکونی با تطبقات متغیر می توان از مدل های کششی و یا هیدرولیکی بهره برد.

پس از تعیین برند می توانید با کارشناس مربوطه در این زمینه، نوع آسانسور خود را تعیین نمایید. چرا که آن چه مهم است کیفیت و کارایی آسانسور انتخابی شما است. که اگر همه قطعات جانبی و متعلقات آن اورجینال بوده و کیفیت خوبی داشته باشند، همه بخش ها به درستی کار می کنند.

چطور بهترین شرکت آسانسور را انتخاب کنیم؟

روش های انتخاب بهترین شرکت آسانسور

همیشه افراد و متخصصان فعال در یک شرکت، نشان دهنده سطح کیفی آن مجموعه هستند. پس می توان دریافت که با شناخت بهتر متخصصان و افراد در این حوزه می توان راحت تر شرکت مدنظر را انتخاب کرد. اما افراد متخصص دارای چه ویژگی هایی هستند؟ همچنین چطور می توانند ما را در رسیدن به خواسته مان کمک کنند؟ در ادامه به ویژگی های افراد کارشناس در این حوزه می پردازیم.

  • آشنا به امور، مبانی و جزئیات کار
  • همیشه در حال یادگیری و بروز کردن اطلاعات خود و ارائه خدمات متنوع و بروز هستند.
  • از تجربه بالایی برخوردار هستند، و در صورت وجود هرگونه مشکل حین کار، راهکاری را ارائه می دهند.

حالا پس از آشنایی بیشتر با افراد برتر این حوزه، می توان به ویژگی ها و شاخصه های بهترین شرکت آسانسور در ایران بپردازیم. لازم به ذکر است که موراد ذکر شده تناه بخشی از مهم ترین ویژگی های این افراد بوده است. به صورت کلی ویژگی ها و مولفه های مهم در انتخاب برند برتر آسانسور شامل موارد ذیل می شود.

متخصص در طراحی

طراحی مناسب در بهترین شرکت آسانسور در تهران

همان طور که می دانید، امروزه آسانسور علاوه بر اینکه به عنوان وسیله ای برای رفاه بیشتر استفاده می شود، جزو موارد مهم دکوراسیون و طراحی نیز مطرح می باشد. به همین علت طراحی کابین های مدرن و زیبا، در کنار کیفیت و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین زمینه نیز می توان به گروه صنعتی مگا اشاره کرد که یکی از بهترین طراحان کابین آسانسور در کشور می باشد. که با ارائه انواع طرح های کلاسیک، مدرن و پانوراما سهم عمده ای در زیبایی و طراحی های کابین ها در دست دارد.

برای طراحی بهتر و با کیفیت تر، بکارگیری مهندسان و افراد متخصص در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کند. همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی و دانش روز در این امر سبب شده تا طراحی کابین ها علاوه بر زیبایی بسیار زیادی که دارند، مناسب انواع کاربری و هماهنگ با استانداردهای ایمنی می باشند. چرا که تلفیق ایمنی و استاندراد در کنار زیبایی خود نیاز به دانش بالا و البته تخصص فراوان دارد. که تنها با این مولفه ها در کنار تجربه امکان پذیر می باشد.

رزومه شرکت قابل قبول باشد

تجربه، تخصص و البته رزومه و پروژه های انجام شده برای تعیین بهترین شرکت آسانسور در ایران جزو فاکتورهای بسیار مهم می باشند. از همین رو می توان با بررسی پروژه های انجام شده توسط شرکت مد نظر اطلاعات بیشتری کسب نماییم. اینکه آیا شرکت تولید کننده توانسته نیازها و ظرفیت های پروژه را به درستی پاسخ دهد یا خیر. و اینکه کیفیت و تعهد کاری را چطور و در زمان بندی مشخصی انجام داده است یا نه. پس حتما به بررسی سابقه و پروژه های شرکت مد نظر خود بپردازید.

این مجموعه به دلیل کیفیت خدمات، رعایت استانداردهای لازم، استفاده از مرتریال و قطعات مکانیکال آسانسور اصلی، همواره در پروژه های عظیم و لوکس حضور داشته است. همان طور که گفته شد یکی از ویژگی های اصلی یک مجموعه انجام پروژه های مختلفی است که این مجموعه دارای رزومه ای بسیار قوی در این زمینه می باشد.

ارائه سرویس و نگهداری دوره ای

سرویس نگهداری و خدمات بهترین شرکت آسانسور

همان طور که اشاره شد، سرویس و نگهداری جزو مهم ترین نکات پس از نصب آسانسور می باشد. این کار بدون توجه به نوع آسانسور باید انجام شود. که می تواند در دوره های مختلف چند ماهه متناسب با نوع و تشخیص متخصص انجام می گیرد. حتما پس از تهیه آسانسور خود از دوره های سرویس آن نیز آگاه شده و نسبت به انجام آن اقدام نمایید. چرا که نقش مهمی در حفظ کیفیت، سلامت و ایمنی و البته پیشگیری از خرابی و تحمیل هزینه های سنگین دارد.

سرویس های دوره ای را می توان یکی از مهم ترین قسمت ها در حفظ و نگهداری آسانسورها معرفی کرد. چرا که با انجام این کار راندمان بالابر شما نیز به طرز چشمگیری بالا رفته و همچنین در ایمنی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. اما انجام این کار توسط افراد متخصص و رعایت اصول ایمنی هنگام بازرسی و سرویس بسیار مهم می باد. به همین جهت بسیار مهم است که این کار را نیز به یک شرکت معتبر و با سابقه بسپارید. تا از امنیت و عملکرد آسانسور خود اطمینان داشته باشید.

شرکت دارای مجوزهای لازم باشد

در ساخت و تولید آسانسور و قطعات آن، رعایت اصول و استاندارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که این بالابرها باید از لحاظ ایمنی و حفظ جان مسافران مورد تایید باشند. تمامی ابعاد، نوع نصب، نگهداری و سرویس، قطعات مکانیکال و… باید به درستی نصب و اجرا شوند. به همین علت حتما از استانداردها، ابعاد و کیفیت اصل بودن محصولات اطمینان حاصل نمایید.

همان طور که پیش تر نیز اشاره شد یکی از مهم ترین فاکتورهای این مجموعه پیش از هرچیزی رعایت اصول ایمنی و حفظ جان افراد هنگام استفاده از بالابر می باشد. به همین علت نیز علاوه بر زیباییی، می توان اطمینان داشت که همه قسمت ها و قطعات اصلی بوده و به درستی در جای خود نصب شده اند. به همین منظور برای خرید انواع آسانسور و قطعات آن به سراغ شرکت هایی بروید که دارای مجوز بوده و تمامی موارد ایمنی و اصول استاندارد را در ساخت خود لحاظ می کنند.

ارائه بهترین قطعات و مکانیزم ها

همان طور که گفتیم، استفاده از قطعات با کیفیت جزو موارد مهم و حیاتی می باشد. امروزه استفاده از مکانیزم های درب فرماتور و درب سلکوم که جزو بهترین مکانیزم ها هستند، یکی از نشانه های کیفیت بهترین شرکت آسانسور می باشد. این مکانیزم ها که در جهان به عنوان با کیفیت ترین ها شناخته می شود توسط این مجموعه به کشور وارد می شوند. تا در کنار تولیدات خود، با استفاده از این قطعات با کیفیت و روز دنیا، محصولی ساتاندارد و با کیفیت عرضه شود.

البته باید مراقب برخی افراد سودجو باشید؛ چرا که قطعات تقلبی نیز ممکن است در بازار وجود داشته باشند. اما گروه مگا به عنوان وارد کننده این محصولات به کشور به عنوان یکی از قطب های این صنعت، تمامی قطعات اصل و اورجینال را وارد کشور می کند. پس به یاد داشته باشید که حتما نسبت به اورجینال بودن و کیفیت قطعات اطمینان حاصل نمایید. و در صورت امکان و نیاز از گارانتی آن ها مطمئن شوید. ضمن اینکه سایر قطعات به کار رفته در محصولات نیز همگی اصل و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

بهترین شرکت آسانسور در ایران

گروه صنعتی مگا بهترین شرکت آسانسور در ایران

پیدا کردن بهترین شرکت آسانسور در تهران و ایران کار چندان سختی نیست. چرا که با توجه به مولفه های ایمنی، کیفیت، زیبایی و کارایی می توان به نام گروه صنعتی مگا رسید. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای صنف تولیدکنندگان و همچنین عضو اتحادیه رسمی آسانسور در کشور، یکی از برترین برندها در صنعت آسانسور کشور می باشد. با ظرفیت تولید 300 دستگاه انواع کابین های بسیار با کیفیت و زیبا، همچنین به عنوان واردکننده بهترین مکانیزم های درب قطعا می توان گروه مگا را به عنوان یکی از بهترین شرکت های آسانسور کشور معرفی کرد.

شما می توانید انواع کابین، درب، قطعات مکانیکی و جانبی و… را از این مجموعه تهیه نمایید. و از خدمات متنوع این شرکت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید همین حالا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.