به وبسایت گروه صنعتی مگا خوش آمدید

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران

بهترین شرکت آسانسور در ایران باید دارای ویژگی ها و البته رعایت مولفه های مختلفی باشد. بالابرها به عنوان یکی از مهم ترین وسایل نقش پر رنگی در ساختمان ها ایفا می کنند. ایمنی بالا، کیفیت قطعات، امنیت و حفظ سلامت افراد و کارایی از جمله ویژگی های یک برند مناسب است. در کشور ما نیز شرکت ها و برندهای مختلفی وجود دارند که اقدام به تولید و یا واردات قطعات می کنند. با توجه به اهمیت آسانسورها قصد داریم در این مقاله شما را با ویژگی ها و بهترین شرکت در این صنعت بیشتر آشنا کنیم. تا با اطلاعات جامع تری نسبت به خرید آسانسور اقدام کنید. پس تا پایان با ما همراه باشید.

تاریخچه استفاده از آسانسور در ایران

به صورت تقریبی صنعت آسانسور و تولید قطعاتی چون درب آسانسور و کابین ها در کشور ما حدود 80 سال قدمت دارد. که نشان دهنده آن است که پس از ابداع این وسیله، پس از مدتی در ایران نیز از آن استفاده شده است. در همین بین همواره اولین آسانسور یا بالابری که در ایران مورد استفاده قرار گرفت، بحث وجود دارد. صحبتی در رابطه با استفاده از اولین آسانسور در کاخ گلستان وجود دارد، اما این مطلب هیچ گاه به شکل رسمی به اثبات نرسید. اما اولین بالابر در کشور را می توان به پالایشگاه آبادان نسبت داد. البته هم اکنون از آن اثری باقی نیست، اما رفته رفته استفاده از آسانسور از همان دوره آغاز شده است. این صنعت از سال 1335 به بعد به شکل جدی تر به آن پرداخته و مورد استفاده قرار گرفته است.

در اوایل آن سال ها به دلیل تازگی این وسیله، آسانسورها از سایر کشورها وارد ایران می شدند. اما با گذشت و به دلیل کارایی و اهمیت آن، زمان تولید و نصب این بالابرها آغاز و در سال 45 اولین کارگاه تولید درب و کابین سازی با الگوبرداری از شرکت های خارجی آغاز به کار کرد. در سال 53 اولین کارخانه ساخت آسانسور در شهر صنعتی البرز قزوین احداث شد. که می توان از آن به عنوان اولین کارخانه رسمی ساخت آسانسور نام برد. پس از آن و در این سال ها برندهای مختلفی پدیدار شدند تا به امروز که این صنعت یکی از مهم ترین صنایع کشور در بازار محسوب می شود. و تنها در کشورمان سالانه هزاران هزار آسانسور به همراه قطعات مختلف تشکیل دهنده آن طراحی و ساخته می شوند.

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین برند آسانسور

انتخاب بهترین برند آسانسور

اولین نکته برای خرید این وسیله، توجه به شرکت سازنده و برند آن است. همان طور که میدانید یک آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل دشه است. که هر یک از آن ها ممکن است توسط یک برند، و از یک کشور دیگر تولید شده باشند. به همین خاطر شرکتی که ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین قطعات در این بخش است باید در اولویت قرار بگیرد. چرا که همخوانی قطعات با یکدیگر در کنار کیفیت، سبب افزایش راندمان و رفاه مسافران خواهد شد.

توجه به نوع کاربری و استفاده از آسانسور هنگام خرید نیز یکی دیگر از نکات مهم می باشد. بالابرهای مختلفی برای کارها استفاده می شوند، همچون آسانسور کارگاهی، باربری، بیمارستانی، خودروبری و… پس از انتخاب نوع کاربری، نوبت به موقعیت نصب می رسد. منظور از موقعیت، عوامل مختلفی همچون میزان رسوبت، گرد و غبار و سایر پارامترهای مهم.

پس از طی کردن دو مرحله قبل، حالا زمان انتخاب نوع قطعات متناسب با نوع کاربری و میزان فضایی که در اختیار داریم، است. این کار حتما باید توسط یک متخصص و کارشناس در این زمینه انجام شود. تا تمامی قطعات آسانسور متناسب با شرایط هماهنگ شده و کارکرد آسانسور ما نیز مناسب باشد. در آخر نیز کیفیت و نوع نصب قطعات و اجزا آن در تعیین بهترین شرکت آسانسور در ایران بسیار مهم هستند. چرا که تکمیل کننده مراحل قبل بوده و در ایمنی و راندمان بالابر بسیار اثرگذار است.

معرفی بهترین برندهای آسانسور جهان

در دنیا و در بخش صنعت آسانسور شرکت های صاحب سبک و مختلفی وجود دارند. که هر کدام از این شرکت ها و برندها سهم عمده ای از طراحی و تولید بخش های مختلف آسانسور را بر عهده دارند. که از اصلی ترین بخش ها مانند درب و کابین می توان نام برد، تا قطعات جانبی همچون براکت و پایه بافر و دیگر قسمت ها. با توجه به اهمیت انتخاب برند و راه اندازی آسانسور، شناخت بیشتر و بهتر بهترین شرکت آسانسور در ایران و جهان می تواند به ما در خرید بهترین برندها با بهترین کیفیت کمک کند. چرا که همان طور که می دانید یک آسانسور از بخش های مختلفی تشکیل شده که هماهنگی و همخوانی با سایر قسمت ها در آن بسیار مهم است. تا بتواند بدون مشکل و با هماهنگی که با قطعات دیگر دارد، به کار خود ادامه دهد.

شرکت و برندها در دنیا بر اساس برخی از اصول استاندارد و ایمنی، اقدام به طراحی و تولید قطعات و بخش های مختلف آسانسور می کنند. در واقع با توجه به مکانیزم های موجود که بیشتر شامل مدل های آسانسور کششی و هیدرولیکی می شود، برخی شرکت ها بخش هایی از هر آسانسور را تولید می کنند. به طور مثال شرکت ساسی که یک شرکت ایتالیایی می باشد، تولیدکننده موتورهای آسانسور می باشد. در واقع بر اساس این ضوابط و استانداردهای موجود، تمامی شرکت ها تولیدکننده صفر تا 100 همه قطعات و بخش ها نیستند. چه بسا که برخی از این شرکت های به نام تنها تولیدکننده درب، کابین و یا سایر بخش ها می باشند. که با کنار هم قرار گرفتن، سبب راه اندازی یک آسانسور با کیفیت می شود.

شرکت شیندلر Schindler

برند شیندلر بهترین شرکت آسانسور

یکی از بهترین شرکت هایی تولید و عرضه آسانسور در جهان، این برند سوئیسی است. این شرکت در شرکت لوزان سوئیس و توسط رابرت شیندلر و ادوارد ویلگر راه اندازی شد. این برند دارای سابقه ای بیش از 135 سال بوده که قدمت بسیاری زیادی در این زمینه محسوب می شود. این برند که همواره یکی از بهترین و با کیفیت ترین ها در این صنعت شناخته می شود، دارای شعب زیادی در سراسر دنیا می باشد. به گونه ای که این برند را شرکتی چند ملیتی میدانند که دارای بیش از 1000 شعبه می باشد. در واقع کیفیت ساخت، و نوع طراحی در این شرکت بسیار مهم و از کیفیت بالایی برخوردار است. تا جایی که برخی از استانداردها و تست های فنی در این شرکت انجام می شوند.

شرکت کونه فنلاند Kone

این شرکت فنلاندی آسانسور از سال 1910 به عنوان یکی از شرکت های خدمات مهندسی تاسیس شد. این شرکت عظیم دارای بیش از 800 شعبه در سراسر جهان بوده و در بیش از 40 کشور خدمتا ارائه می دهد. نصب و خدمات تعمیر، تولید انواع پله های برقی با کیفیت بالا، همچنین خدمات نگهداری و سرویس از جمله زمینه های کاری این شرکت فنلاندی است. از جمله رزومه و پروژه های کار شده توسط کونه، می توان به ساختمان لیدن هال شهر لندن اشاره کرد. که در آن با استفاده از آسانسورهای پنوماتیک افراد می توانند منظره زیبایی از شهر را ببینند. ضمن اینکه این آسانسور قادر است تا 45 طبقه را در عرض تنها 30 ثانیه بدون لرزش و یا سر و صدا طی کند.

شرکت میتسوبیشی ژاپن Mitsubishi

شرکت میتسوبیشی بهترین شرکت آسانسور

این شرکت دارای قدمتی طولانی و در حدود 90 سال است. که پس از حدود ده سال از راه اندازی آن در سال 1931 در زمینه تولید آسانسور نیز شروع به فعالیت نمود. این شرکت که یک مجموعه چند منظوره بوده دارای سابقه تولید سریع ترین و بلندترین آسانسورهای دو طبقه ای در جهان می باشد. از دیگر از ابداعات این برند که در جهان پیشرو بوده اند، تولید اولین آسانسور خمیده در جهان می باشد. که در نوع خود و از لحاظ طراحی بسیار خاص و پیچیده به نظر می رسید. این برند همواره یکی از بهترین ها شناخته می شود که در کنار کیفیت، آسانسورهای این برند دارای سرعت بسیار بالایی نیز هستند. که می توان از این طراحی در برخی از پروژه ها و اماکن نه تنها از حیث زیبایی بلکه کاربردی استفاده کرد.

شرکت تیسن گروپ اسپانیا

این شرکت که یکی دیگر از قدرت های برتر در صنعت آسانسور شناخته می شود، در سال 1999 تاسیس شد. این شرکت اسپانیایی را یک مجموعه چند ملیتی می دانند که عاوه بر آسانسور در زمینه پیده روی مترحک و پله برقی نیز فعال است. همان طور که گفته شد با توجه به چند ملیتی بودن شرکت تیسن گروپ اسپانیا، دفاتر اصلی آن در کشور آلمان مستقر هستند. به طور کلی نیز دارای بیش از 670 شرکت زیر مجموعه در سراسر دنیا دارد. همچنین این شرکت در خود کشور اسپانیا نیز دارای فعالیت بالایی بوده، تا جایی که بیش از 5000 کارمند و در آمد بیش از 1.5 میلیارد یورویی دارد. تا خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت آسانسور جهان معرفی کند.

یکی دیگر از ویژگی های به کار رفته در شرکت های اسپانیایی که در دنیا بسیار معروف نیز است، تولید مکانیزم درب سلکوم و فرماتور می باشد. مکانیزم هایی که در جهان شناخته شده بوده و از کشورهای اصلی تولیدکننده آن می توان به اسپانیا اشاره کرد. البته که کشورهای ترکیه و چین و برخی دیگر نیز اقدام به تولید این مکانیزم ها می کنند. اما مدل های اسپانیایی شاید از معروفیت بیشتری برخوردار باشند. استفاده از این فاکتور و این مکانیزم های برتر، یکی از عوامل شناخت بهترین شرکت آسانسور در ایران نیز می باشد.

شرکت هیتاچی ژاپن HITACHI

شرکت هیتاچی ژاپن بهترین شرکت آسانسور

این شرکت ژاپنی یکی دیگر از شرکت های چندملتی در این صنعت به حساب می آید، که در سال 1910 در کشور ژاپن راه اندازی شد. این شرکت آسانسوری که یکی از شرکت های زیرمجموعه هیتاچی به حساب می آمد، تامین کننده بخش اعظمی از درآمد هیتاچی است. این شرکت در حدود نزدیک به 400 هزار نفر کارمند دارد. تا تبدیل به یکی از بزرگ ترین مجموعه های صنعتی در جهان شناخته شود. تلاش برای ارائه خدمات نوین، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و کیفیت بالا محصولات از جمله مهم ترین ویژگی های این شرکت ژاپنی به حساب می آید.

یکی از مهم ترین پروژه های انجام شده توسط این مجموعه، راه اندازی آسانسور برای یک برج حدودا 213 متری جهان است. که از عظیم ترین و مهم ترین پروژه های این صنعت نیز به حساب می آید. تخمین زده می شود که میزان درآمد خالص این شرکت در حدود 120 میلیون دلار نیز می رسد. که آن ها را در این زمینه نیز تبدیل به یکی از قدرت های این صنعت کرده است. به همین خاطر می توان با اطمینان شرکت ژاپنی هیتاچی را نیزجزو بهترین شرکت آسانسور در جهان برشمرد.

شرکت آمریکایی داور DOVER

یکی دیگر از شرکت هایی که می توان در لیست بهترین شرکت آسانسور در ایران و جهان از آن نام برد، شرکت داور می باشد. تاسیس این شرکت که تقریبا به 26 سال قبل باز می گردد، آن را امروزه تبدیل به یکی از اصلی ترین رقلا شرکت های دیگر در این صنعت تبدیل کرده است. پس از تاسیس این شرکت و با گذشت چندی، شرکت تیسون با خرید این شرکت، آن را تبدیل به شرکت ThyssenDover کرد. تا این ادغام سبب افزایش توانایی و کارکرد این مجموعه نیز شود. ضمن اینکه اگر محصول و یا خدماتی با نام Rotary Lifts نیز به گشوتان خورد، باید بدانید که وابسته به همین شرکت داور می باشد. دفتر اصلی و مرکزی این کارخانه آسانسوری در کشور آمریکا و شهر ممفیس واقع شده است.

در آمد خالص این شرکت در سال 2014 در حدود 780 میلیون دلار تخمین زده شد. عددی که آن را نه تنها در ایالات متحده، بلکه در تمامی دنیا مخصوصا در صنعت آسانسور بیش از پیش بر سر زبان ها انداخت. که این میزان درآمد به دلیل خدمات رسانی گسترده در کل دنیا و گردش مالی عظیم به دلیل کیفیت بالا آن می باشد. همچنین در کارخانه داور در حدود بیش از 26000 نفر کارمند و کارگر مشغول به کار هستند. که عددی قابل توجه بوده و آن را به یکی از تاثیر گذارترین مجموعه ها در حوزه اقتصادی نیز مطرح کرده است.

نوع آسانسور خود را مشخص نمایید

ارائه انواع آسانسور توسط بهترین شرکت آسانسور

انتخاب نوع آسانسور مد نظر نیز و مطابق با نیازها، دیگر نکته مهم در انتخاب آسانسور است. انواع آسانسورهای کششی، هیدرولیکی، شیشه ای، پنوماتیک و… از جمله انواع آن می باشند. که باید متناسب با نوع کاربری ساختمان از هر یک از آن ها استفاده نمود. به طور مثال برای فروشگاه و یا مجتمع های تجاری بهتر است از آسانسور شیشه ای استفاده کرد. تا افراد بتوانند فضای بیرونی را نیز ببینند. همچنین برای انواع ساختمان های مسکونی با تطبقات متغیر می توان از مدل های کششی و یا هیدرولیکی بهره برد. البته لازم به ذکر است که مکانیزم های اصلی به دو دسته تقسیم شده و دیگر مدل ها با توجه به نوع کاربری و مدل کابین نام گذاری شده اند.

پس از تعیین برند می توانید با کارشناس مربوطه در این زمینه، نوع آسانسور خود را تعیین نمایید. چرا که آن چه مهم است کیفیت و کارایی آسانسور انتخابی شما است. که اگر همه قطعات جانبی و متعلقات آن اورجینال بوده و کیفیت خوبی داشته باشند، همه بخش ها به درستی کار می کنند. در واقع این هماهنگی و اصالت قطعات از فاکتورهای مهمی است که باید در زمان تهیه آسانسور مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. همچنین استفاده از انواع سیستم های تعلیق نیز می تواند در این موثر باشند. چرا که هر یک از این مدل ها دارای سیستم های تعلیق متفاوتی هستند که هر کدام دارای مزیت و ویژگی های مخصوص به خود می باشند.

چطور بهترین شرکت آسانسور را انتخاب کنیم؟

روش های انتخاب بهترین شرکت آسانسور

همیشه افراد و متخصصان فعال در یک شرکت، نشان دهنده سطح کیفی آن مجموعه هستند. پس می توان دریافت که با شناخت بهتر متخصصان و افراد در این حوزه می توان راحت تر شرکت مدنظر را انتخاب کرد. اما افراد متخصص دارای چه ویژگی هایی هستند؟ همچنین چطور می توانند ما را در رسیدن به خواسته مان کمک کنند؟ ضمن اینکه صرفا دانش و تجربه می تواند ما را به مقصوذ و محصول مورد نظر برساند؟ در ادامه به ویژگی های افراد کارشناس در این حوزه می پردازیم.

  • آشنا به امور، مبانی و جزئیات کار
  • همیشه در حال یادگیری و بروز کردن اطلاعات خود و ارائه خدمات متنوع و بروز هستند.
  • از تجربه بالایی برخوردار هستند، و در صورت وجود هرگونه مشکل حین کار، راهکاری را ارائه می دهند.

حالا پس از آشنایی بیشتر با افراد برتر این حوزه، می توان به ویژگی ها و شاخصه های بهترین شرکت آسانسور در ایران بپردازیم. لازم به ذکر است که موراد ذکر شده تناه بخشی از مهم ترین ویژگی های این افراد بوده است. به صورت کلی ویژگی ها و مولفه های مهم در انتخاب برند برتر آسانسور شامل موارد ذیل می شود.

متخصص در طراحی

طراحی مناسب در بهترین شرکت آسانسور در تهران

همان طور که می دانید، امروزه آسانسور علاوه بر اینکه به عنوان وسیله ای برای رفاه بیشتر استفاده می شود، جزو موارد مهم دکوراسیون و طراحی نیز مطرح می باشد. به همین علت طراحی کابین های مدرن و زیبا، در کنار کیفیت و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین زمینه نیز می توان به گروه صنعتی مگا اشاره کرد که یکی از بهترین طراحان کابین آسانسور در کشور می باشد. که با ارائه انواع طرح های کلاسیک، مدرن و پانوراما سهم عمده ای در زیبایی و طراحی های کابین ها در دست دارد. و تمامی مراحل را با کیفیتی بالا و با هماهنگی بین المان های داخلی مطابق با کاربرد هر کابین طراحی و تولید می کند.

برای طراحی بهتر و با کیفیت تر، بکارگیری مهندسان و افراد متخصص در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کند. همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی و دانش روز در این امر سبب شده تا طراحی کابین ها علاوه بر زیبایی بسیار زیادی که دارند، مناسب انواع کاربری و هماهنگ با استانداردهای ایمنی می باشند. چرا که تلفیق ایمنی و استاندراد در کنار زیبایی خود نیاز به دانش بالا و البته تخصص فراوان دارد. که تنها با این مولفه ها در کنار تجربه امکان پذیر می باشد. از همین رو نیز در گروه مگا که تولیدکننده و یکی از کارخانه های مطح در بخش ساخت کابین می باشد، این نکات رعایت می شود. تا موجب شوند امروزه این کارخانه بدل به یکی از کاخانه های مطرح در این صنعت و به نوعی بهترین شرکت آسانسور در ایران شناخته شود.

رزومه شرکت قابل قبول باشد

تجربه، تخصص و البته رزومه و پروژه های انجام شده برای تعیین بهترین شرکت آسانسور در ایران جزو فاکتورهای بسیار مهم می باشند. از همین رو می توان با بررسی پروژه های انجام شده توسط شرکت مد نظر اطلاعات بیشتری کسب نماییم. اینکه آیا شرکت تولید کننده توانسته نیازها و ظرفیت های پروژه را به درستی پاسخ دهد یا خیر. و اینکه کیفیت و تعهد کاری را چطور و در زمان بندی مشخصی انجام داده است یا نه. پس حتما به بررسی سابقه و پروژه های شرکت مد نظر خود بپردازید.

این مجموعه به دلیل کیفیت خدمات، رعایت استانداردهای لازم، استفاده از مرتریال و قطعات مکانیکال آسانسور اصلی، همواره در پروژه های عظیم و لوکس حضور داشته است. همان طور که گفته شد یکی از ویژگی های اصلی یک مجموعه انجام پروژه های مختلفی است که این مجموعه دارای رزومه ای بسیار قوی در این زمینه می باشد.

ارائه سرویس و نگهداری دوره ای

سرویس نگهداری و خدمات بهترین شرکت آسانسور

همان طور که اشاره شد، سرویس و نگهداری جزو مهم ترین نکات پس از نصب آسانسور می باشد. این کار بدون توجه به نوع آسانسور باید انجام شود. که می تواند در دوره های مختلف چند ماهه متناسب با نوع و تشخیص متخصص انجام می گیرد. حتما پس از تهیه آسانسور خود از دوره های سرویس آن نیز آگاه شده و نسبت به انجام آن اقدام نمایید. چرا که نقش مهمی در حفظ کیفیت، سلامت و ایمنی و البته پیشگیری از خرابی و تحمیل هزینه های سنگین دارد. در کنار این موارد شناخت بهترین شرکت آسانسور بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. یا بهتر بگوییم شرکت های برتر و با کیفیت تر. چرا که عدم انتخاب صحیح مشکلات بیشتری را به وجود می آورد.

سرویس های دوره ای را می توان یکی از مهم ترین قسمت ها در حفظ و نگهداری آسانسورها معرفی کرد. چرا که با انجام این کار راندمان بالابر شما نیز به طرز چشمگیری بالا رفته و همچنین در ایمنی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. اما انجام این کار توسط افراد متخصص و رعایت اصول ایمنی هنگام بازرسی و سرویس بسیار مهم می باشد. به همین جهت بسیار مهم است که این کار را نیز به یک شرکت معتبر و با سابقه بسپارید. تا از امنیت و عملکرد آسانسور خود اطمینان داشته باشید.

شرکت دارای مجوزهای لازم باشد

در ساخت و تولید آسانسور و قطعات آن، رعایت اصول و استاندارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که این بالابرها باید از لحاظ ایمنی و حفظ جان مسافران مورد تایید باشند. تمامی ابعاد، نوع نصب، نگهداری و سرویس، قطعات مکانیکال و… باید به درستی نصب و اجرا شوند. به همین علت حتما از استانداردها، ابعاد و کیفیت اصل بودن محصولات اطمینان حاصل نمایید.

همان طور که پیش تر نیز اشاره شد یکی از مهم ترین فاکتورهای این مجموعه پیش از هرچیزی رعایت اصول ایمنی و حفظ جان افراد هنگام استفاده از بالابر می باشد. به همین علت نیز علاوه بر زیباییی، می توان اطمینان داشت که همه قسمت ها و قطعات اصلی بوده و به درستی در جای خود نصب شده اند. به همین منظور برای خرید انواع آسانسور و قطعات آن به سراغ شرکت هایی بروید که دارای مجوز بوده و تمامی موارد ایمنی و اصول استاندارد را در ساخت خود لحاظ می کنند.

ارائه بهترین قطعات و مکانیزم ها

ارائه فطعات با کیفیت توسط بهترین شرکت آسانسور

همان طور که گفتیم، استفاده از قطعات با کیفیت جزو موارد مهم و حیاتی می باشد. امروزه استفاده از مکانیزم های درب فرماتور و درب سلکوم که جزو بهترین مکانیزم ها هستند، یکی از نشانه های کیفیت بهترین شرکت آسانسور می باشد. این مکانیزم ها که در جهان به عنوان با کیفیت ترین ها شناخته می شود توسط این مجموعه به کشور وارد می شوند. تا در کنار تولیدات خود، با استفاده از این قطعات با کیفیت و روز دنیا، محصولی ساتاندارد و با کیفیت عرضه شود.

البته باید مراقب برخی افراد سودجو باشید؛ چرا که قطعات تقلبی نیز ممکن است در بازار وجود داشته باشند. اما گروه مگا به عنوان وارد کننده این محصولات به کشور به عنوان یکی از قطب های این صنعت، تمامی قطعات اصل و اورجینال را وارد کشور می کند. پس به یاد داشته باشید که حتما نسبت به اورجینال بودن و کیفیت قطعات اطمینان حاصل نمایید. و در صورت امکان و نیاز از گارانتی آن ها مطمئن شوید. ضمن اینکه سایر قطعات به کار رفته در محصولات نیز همگی اصل و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

بکارگیری بهترین و با کیفیت ترین ابزار

دیگر نکته مهم برای رسیدن به یک شرکت با کیفیت و برتر، استفاده آن ها از تکنولوژی روز دنیا است. امروزه در ساخت انواع قطعات مخصوصا ساخت کابین ها، کارخانجاتی که در امر تکنولوژی نیز سرآمد هستند، موفق می باشند. به همین خاطر در کنار علم و دانش روز دنیا که متخصصان و مهندسان باید به آن آشنا باشند، در کنار موارد ایمنی و کیفیت متریال کار شده، ابزار با کیفیت و دستگاه های بروز نیز بسیار با همیت می باشد. به همین خاطر تلاش کنید تا در کنار موارد ذکر شده، مطمئن شوید تا کار خانه مد نظر از نرم افزارها، سیستم های طراحی و رندر قوی، دستگاه های برش، جوش و… بروز و با کیفیت بهره ببرد. به این ترتیب می توانید یک گام رو به جلو جهت انتخاب بهترین شرکت آسانسور بردارید.

طراحی اصولی بر مبنای استانداردها

یکی دیگر از ایتم های با اهمیت هنگام انتخاب شرکت منتخب، رعایت تمامی ایتم های اصولی و مطابق با اتسانداردها است. همان طور که می دانید پشی از راه اندازی آسانسور، تهیه نقشه آسانسور منطبق با ساختمان توسط کارشناس مربوط کشیده می شود. و تمامی مراحل راه اندازی بر پایه محاسبات انجام شده در نقشه انجام می پذیرد. میزان عمق چاه، محل قرارگیری درب، میزان ابعاد کابین، محل نصب موتور و مقطعات جانبی، ساخت موتورخانه و… همگی ایتم هایی هستند که باید به خوبی رعایت شود.

رعایت اصول استاندارد و اصولی توسط شرکت مذکور باید با دقت بسیار بالایی انجام شود. که در این راه علاوه بر مهارت و دانش مهندس طراح، استفاده صحیح از نرم افزارهای مهندسی و البته آشنایی کامل با ساختار آسانسور و قوانین آن از جمله نکات با اهمیت هستند. که حتما پیش از راه اندازی و طراحی باید به خوبی پیاده سازی شوند. در صورت وجود کوچکترین ایراد در تهیه و یا اجرای نقشه می تواند سبب ایجاد مشکلات متعددی شود. در واقع بخش کنترل کیفیت و تطابق محصول تولیدی با دستورالعمل ها و استانداردهای جهانی بسیار مهم است.

بهترین شرکت آسانسور در ایران

گروه صنعتی مگا بهترین شرکت آسانسور در ایران

پیدا کردن بهترین شرکت آسانسور در تهران و ایران کار چندان سختی نیست. چرا که با توجه به مولفه های ایمنی، کیفیت، زیبایی و کارایی می توان به نام گروه صنعتی مگا رسید. این مجموعه به عنوان یکی از اعضای صنف تولیدکنندگان و همچنین عضو اتحادیه رسمی آسانسور در کشور، یکی از برترین برندها در صنعت آسانسور کشور می باشد. با ظرفیت تولید 300 دستگاه انواع کابین های بسیار با کیفیت و زیبا، همچنین به عنوان واردکننده بهترین مکانیزم های درب قطعا می توان گروه مگا را به عنوان یکی از بهترین شرکت های آسانسور کشور معرفی کرد.

شما می توانید انواع کابین، درب، قطعات مکانیکی و جانبی و… را از این مجموعه تهیه نمایید. و از خدمات متنوع این شرکت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید همین حالا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیازدهی

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button